- KINGSTON

Цена
€237 60 / 464 71 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.kingston.com/datasheets/KF556C36BBEA-16.pdf
Type
DDR5
Capacity
16 GB
Form factor
288-Pin DIMM
Speed
5600
CAS latency
CL36
Voltage
1.25V
Warranty
96 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Vendor_url | https://www.kingston.com/datasheets/KF556C36BBEA-16.pdf |
| Type | DDR5 |
| Capacity | 16 GB |
| Speed | 5600 |
| Voltage | 1.25V |
| Warranty | 96 Months |
| CAS latency | CL36 |
| Form factor | 288-Pin DIMM |
| Тегло | 0.06кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
KINGSTON 16GB DDR5 5600MHz FURY BEAST RAM – Екстремна производителност
Надградете системата си с паметния модул KINGSTON FURY BEAST 16GB DDR5 5600MHz, проектиран за геймъри, креатори и професионалисти, които изискват бързина и надеждност. Получете по-плавен мултитаскинг, по-бързо зареждане и безпроблемна работа в тежки приложения.
Основни предимства:
- Свръхбърза скорост: DDR5 5600MHz предлага до 2x по-голяма пропускна способност от DDR4, намалявайки ограниченията при игри и работа.
- Лесно оверклокване: Поддръжка на Intel XMP 3.0 и AMD EXPO за бързо повишаване на производителността.
- Ефективно охлаждане: Алуминиев радиатор поддържа ниски температури дори при натоварване.
- Съвместимост за бъдещето: Оптимизирана за Intel 12-то/13-то поколение и AMD Ryzen 7000 серии.
Технически спецификации:
- Капацитет: 16GB (1x16GB)
- Скорост: 5600MT/s
- Закъснение: CL36
- Напрежение: 1.25V
- Форм фактор: 288-pin DIMM
SKU: KF556C36BBEA-16
Подобрете производителността на вашия компютър – поръчайте KINGSTON FURY BEAST DDR5 RAM днес!
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






